SUBSKRYPCJA
jesli chcesz byc informowany o aktualizacjach na stronie podaj adres email:

zapisz wypisz

W dniach 20.~24.06.2016 Baronowie będą reprezentować Wrocław w Federations Cup Qualifier pod Barceloną! trzymajcie kciuki!      
Advertisement

1% Podatku

1 procent podatku

Sponsorzy

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

FACEBOOK


 
Otwarcie sezonu z Dębami Osielsko
14.04.2015.

Już w najbliższą niedzielę rusza nowy sezon baseballowej ekstraligi. Na wrocławskim Zakrzowie dojdzie do szlagierowego pojedynku pomiędzy aktualnymi wicemistrzami Polski – KSB Wrocław i brązowymi medalistami - Dębami Osielsko. Spotkania tych drużyn zawsze obfitują w ciekawe boiskowe akcje i z reguły są bardzo zacięte. Przypomnijmy tylko, że w ubiegłym sezonie w Osielsku zespoły podzieliły się punktami (6:2 dla KSB i 3:1 dla Dębów). Również we Wrocławiu każda z drużyn odniosła po jednej wygranej (3:1 dla Dębów i 3:1 dla KSB). Szykuje się zatem bardzo dobre widowisko na starcie ligowego sezonu 2015. Początek pierwszego meczu o godz. 12:00, drugi mecz rozpocznie się około godziny 14:30.

Zawodnicy KSB mają za sobą niezwykle intensywny okres przygotowawczy, w sumie rozegrali w ciągu trzech tygodni sześć meczy, w tym jeden softballu w ostatnią sobotę z Hrabinami na boisku Stana Musiala we Wrocławiu. Wszystkie baseballowe spotkania zostały rozegrane na wyjazdach, przeciwnikami byli: Grabarze Skarbimierz, Silesia Rybnik, Demony Miejska Górka oraz czeskie zespoły Arrows Ostrava i Frydek – Klasik Mystek. Długo czekaliśmy na otwarcie sezonu, w tym roku terminarz będzie niezwykle napięty, musimy pogodzić rozgrywki dwóch drużyn seniorskich w Ekstralidze i 1 Lidze. Myślimy także o zgłoszeniu się do turnieju o Puchar Polski, a we Wrocławiu zorganizujemy ważne imprezy rangi mistrzowskiej dla młodzieży – mówi Piotr Duszeńko, Prezes KSB.

Cele KSB są niezmienne, walka o najwyższe podium. Jesteśmy wicemistrzami Polski, chcielibyśmy bardzo wystąpić ponownie w wielkim finale. Baseball bywa zaskakujący jednak wszystko może się wydarzyć, oby tylko omijały nas kontuzje. Do każdego rywala podchodzimy z szacunkiem, ale także znamy naszą wartość i bardzo ufamy w Ekstralidze naszemu Trenerowi Mateuszowi Biernackiemu, siłą KSB od zawsze jest atmosfera jedności i dobra organizacja Klubu zdeterminowana wielką pasją do baseballu – dodaje Duszeńko.

KSB zaprasza na dwa pojedynki z Dębami Osielsko na Stadion Zakrzów przy ulicy Niepodległości we Wrocławiu. Mecze odbędą się na płycie bocznej. Wstęp Wolny

http://mapa.targeo.pl/stadion-polar-wroclaw-al-niepodleglosci-wroclaw~4423773/stadion-boisko/adres

 

Zmieniony ( 14.04.2015. )
 
« poprzedni artykul   nastepny artykul »

KSB TV

Partnerzy

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Tabela

EKSTRALIGA
RUNDA ZASADNICZA


Drużyna Z P %
1.

Centaury Warszawa

12 4 .750
2.

Stal Kutno

15 5 .750
3.

Silesia Rybnik

12 6 .667
4.

KSB Wrocław

8 10 .444
5. Dęby Osielsko  4 14 .222
6.

Piraci Władysławowo

3 15 .167

   

1. LIGA - Grupa Płd.

Drużyna Z P %
1.

Gepardy Żory

4 0 1.00
2.

KSB2 Wrocław

1 3 .250
3.

Rawa Katowice

1 3 .250

Z - liczba odniesionych zwycięstw

P - liczba poniesionych porażek

% - stosunek zwycięstw do meczów