SUBSKRYPCJA
jesli chcesz byc informowany o aktualizacjach na stronie podaj adres email:

zapisz wypisz

W dniach 20.~24.06.2016 Baronowie będą reprezentować Wrocław w Federations Cup Qualifier pod Barceloną! trzymajcie kciuki!      
Advertisement

1% Podatku

1 procent podatku

Sponsorzy

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

FACEBOOK


 
Intensywny weekend KSB
13.05.2015.

Po tygodniowej przerwie wrocławski KSB wraca do ligowych zmagań w baseballowej ekstralidze. I będzie to na pewno bardzo wymagający powrót, gdyż nie dość, że wrocławian czekają 2 podwójne mecze, to jeszcze rywalami będą: aktualny Mistrz Polski i lider tabeli ekstraligi – Stal Kutno (bilans 6-2) oraz brązowi medaliści ubiegłorocznych rozgrywek i na razie zajmujący 3. miejsce w lidze – Dęby Osielsko (5-3). KSB póki co rozdziela oba zespoły i z bilansem 5-1 jest na drugiej pozycji.

Sobotni dwumecz ze Stalą Kutno będzie powrotem do finału ekstraligi 2014 i próbą rewanżu za przegrane trzy spotkania. Trzeba również podkreślić, że w sumie aż 6 ostatnich meczów z tym rywalem kończyło się wygraną Stali, dlatego też wszyscy zdają sobie sprawę z wagi tych meczów i będą walczyć o każdą piłkę. Początek pierwszego spotkania zaplanowano na godzinę 11:00 na wrocławskim Zakrzowie (sobota 16 maja). Drugi mecz rozpocznie się 30 min. po zakończeniu 1.meczu (około 13:30).

W niedzielę natomiast wrocławianie wybiorą się w daleką podróż do podbydgoskiego Osielska, gdzie zmierzą się z miejscowymi Dębami. Dęby po słabszym początku sezonu i porażce m.in. z naszą drużyną 0-2 i 5-6 wróciły w ostatnim czasie do lepszej formy wygrywając w ubiegłą niedzielę na terenie Mistrzów Polski w Kutnie aż dwukrotnie: 7:1 i 10:8! Nasza drużyna z pewnością będzie walczyć o wygrane na bardzo przez nas lubianym boisku w Osielsku i będzie starała się zachować przewagę w tabeli nad zielono-żółtymi rywalami spod znaku dęba.

 

Zmieniony ( 13.05.2015. )
 
« poprzedni artykul   nastepny artykul »

KSB TV

Partnerzy

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Tabela

EKSTRALIGA
RUNDA ZASADNICZA


Drużyna Z P %
1.

Centaury Warszawa

12 4 .750
2.

Stal Kutno

15 5 .750
3.

Silesia Rybnik

12 6 .667
4.

KSB Wrocław

8 10 .444
5. Dęby Osielsko  4 14 .222
6.

Piraci Władysławowo

3 15 .167

   

1. LIGA - Grupa Płd.

Drużyna Z P %
1.

Gepardy Żory

4 0 1.00
2.

KSB2 Wrocław

1 3 .250
3.

Rawa Katowice

1 3 .250

Z - liczba odniesionych zwycięstw

P - liczba poniesionych porażek

% - stosunek zwycięstw do meczów