SUBSKRYPCJA
jesli chcesz byc informowany o aktualizacjach na stronie podaj adres email:

zapisz wypisz

W dniach 20.~24.06.2016 Baronowie będą reprezentować Wrocław w Federations Cup Qualifier pod Barceloną! trzymajcie kciuki!      
Advertisement

1% Podatku

1 procent podatku

Sponsorzy

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

FACEBOOK


 
Baseball dla Firm
29.11.1999.

Baseball dla Firm

Zapraszamy serdecznie do współpracy z Klubem Sportowym Baseball Wrocław przy organizacji imprez firmowych lub tzw. pikników firmowych

Oferta KSB Wroclaw - FILM

 

Baseball jako sport wciąż dosyć egzotyczny w naszym kraju, dostarcza osobom mającym z nim kontakt pierwszy raz mnóstwo emocji, od adrenaliny współzawodnictwa po ubaw po pachy. Co więcej - jako jeden z nielicznych sportów zespołowych umożliwia grę i zabawę osobom / pracownikom w każdym wieku, mężczyznom i kobietom. Nasze konkurencje są tak ułożone, że wymagają precyzji i sprytu, a nie krzepy i muskulatury.

Z kolei dla pracowników mieszkających w Polsce, ale wywodzących się zza granicy baseball pozwala wrócić do czasów młodości lub choć na chwilę poczuć się jak w swojej ojczyźnie. Głównie są to Koreańczycy, Japończycy, Amerykanie, Kubańczycy, Holendrzy i Włosi.

Nasz klub ma już niemałe doświadczenie w organizowaniu pikników dla firm lub większej ilości ludzi. Zaczynaliśmy od pokazów dla galerii handlowych (np. Magnolia) i sklepów sportowych (Decathlon) starając się w ten sposób zainteresować tym sportem młodych chłopaków, a ich rodziców zawartością półek organizatorów.

Później uczestniliśmy w piknikach urodzinowych firm związanych z nami wspólpracą partnerską, w tym największym z nich - Kogeneracją, u której co roku prezentujemy baseball dla pracowników oraz ich dzieci (zdjęcia poniżej)

kogeneracja   kogeneracja   kogeneracja   kogeneracja

W ostanim czasie udało się rozpocząć współpracę z AGENCJAMI organizującymi profesjonalne imprezy, m.in. Cynamon i Preria.

  Agencja Cynamon  Agencja Preria

W ten oto sposób braliśmy udział w takich piknikach firmowych jak dla korporacji HP we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim, gdzie udział brało ponad tysiąc osób, a przez nasze stanowiska przewinęło się kilkaset osób. Co ciekawe, kolejki do naszych piłek i pałek wydawały się nie mieć końca, a każdy z uczestników kończąc z uśmiechem na ustach otrzymał symboliczny dyplom. Najlepsi dostali nagrody w postaci upominków baseballowych (zdjęcia poniżej)

1-rzut do celu   2-narzut miotacza   3-szybcy i wsciekli   4-zamach drwala

5-szybkie oko   6-terminator   7-mecz slowpitcha   widok ogolny rozstawionych sprzetow

emocje   przyjaciele   rodziny    najmlodsi

Zapraszamy wszystkie firmy i agencje zainteresowane współpracą z naszym klubem do kontaktu z nami (więcej w dziale KONTAKT ).

Naszą ofertę można pobrać powyżej, jednak wszelkie detale uzgadniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę wielkość imprezy, dostępną przestrzeń, ilość czasu do dyspozycji oraz odległość dojazdu. Aby w pełni móc zaprezentować nasz potencjał, w tym maszyny narzucające piłki, potrzebujemy jedynie dostępu do energii elektrycznej

Zakochana para

Zmieniony ( 24.03.2015. )
 
« poprzedni artykul

KSB TV

Partnerzy

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com